Když můžeš žít věčně, pro co žiješ?

Eclipse-sraz v ČR!

2. dubna 2010 v 11:44 |  News
Zdroj:stepheniemeyerova.blog.cz



Dne 1.7.2010 se bude pořádat velká akce s názvem Eclipse Sraz.Více v celém článku!Přihlaš se!



Organizátoři: PimkiEe,TeSSiiii,Flaty,AnNe,Hannah

Kontakt na organizátora TeSSiiii:ICQ- 586-339-191 a TeSSiiiinQa@seznam.cz - Pište v případě kdyby jste chtěli poradit jak se dostat na ten sraz a podobně.

Informace: Tento sraz se pořádá každoročně,poprvé byl minulý rok na New Moon a sraz se vydařil s několika lidmi myslím že tak 100 nás bylo nevím.

Sraz: Praha 4 Chodov

Čas: ? (Dohodneme se až se bude blížit premiéra Eclipse protože nevíme v kolik bude Eclipse dávat.)

Program: Sešli by jsme se v Praze 4 na Chodově (kdo neví kde to klikněte SEM) u velkého nákupního centra CHODOV (náhled jak vypadá centrum Chodov ZDE) Do nějakkého limitu by jsme čekali na další fanoušky co se do Eclipse srazu přihlásili a poté by jsme vyraziili metrem do kina (do kina GALAXIE - Háje odkaz na kino ZDE) Po shlédnutí filmu Eclipse by jsme šli například na zmrzlinu a pokecali o Eclipse a podobně.Poté by jsme se všichni rozloučili a end.

S Sebou: Určitě peníze na kino typuji tak 139kč stojí lístek.Potom si vemte co chete hlavně nezapomeňte na to Eclipse :D

Přihláška: Pokud bydlíte někde poblíž a víte že půjjdete - třeba vemte i přátelé a napiště jim aby se přihlásili.Znám i lidi co přijedou a bydlí 200km od Prahy takže bylo by fajn kdyby jste přijeli.POKUD přihlášku budete chtít zrušit,DEJTE nám vědět aby jsme s vámi nepočítali! Prosíme aby jste tento sraz řekli vašim rodičům pokud bydlíte daleko.Napište:

Jméno:
Kontakt na vás:
Na kolik procent přijedeš:


Podpořte nás!: I když třeba vy nemůžete byli by jsme rádi kdyby jste propagovali tento článek na vašem webu či blogu.Kdo blog nemá může se poptat přátel :) Kdo nás chce podpořit nastavte si do menu či volitelného hor./dol. boxu tento banner :) Děkujeme všem za podporu - byli by jsme rádi kdyby si tento banner dali naši SB na blog :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama