Když můžeš žít věčně, pro co žiješ?

chyby ve filmu 3

6. března 2010 v 19:44 |  Film
EDWARDŮV ÚČES
Když Edward říká Belle, že ji ukáže rodině, můžete si všimnout, že má jiný účes. V jednom záběru si s Bellou povídá a má vlasy nastranu a vypadají, jako kdyby byly mokré. V dalším záběru má Edward pečlivě nagelované nahoru.

ŠPATNÝ ČICH
Na školním plese. Když Edward s Bellou vstoupí do sálu, u stolu v pozadí můžeme vidět Victorii, která je pak pozoruje oknem. Je zajímavé, že o ní Edward neví, když cítí jiné upíry a navíc na večírku mají být i ostatní Cullenovi.

MODROOKÝ UPÍR
V některých scénách Edward nemá čočky, jsou jasně vidět jeho modré oči.

MIZEJÍCÍ SKLENICE
Když je Bella v restauraci s otcem, má na stole sklenici s vodou. Poté, co odejde Waylon, Bella na stole žádnou sklenici nemá.

ROZBITÁ MÍSA
V místě, kde Rozalie u Cullenových rozbije mísu, když příjde Bella, jsou na zemi vidět zbytky rozbité mísy a sálat. O střih později, kdy nad stejným místem prochází Emett, už je vše uklizeno, přičemž nikdo není zachycen jak uklízí, a to ani upíří rychlostí. O další střih později Esmé říká: "Ukliďte to."

POHYBLIVÉ HADIČKY
Na konci, když je Bella v nemocnici a je záběr na její oči, má ty hadičky přímo u očí a dotýkají se jejích řas. Ale když je záběr na Bellu celou, má hadičky na spánkách. A poté, co je záběr znovu na oči, má je zase přímo u očí. A poté zas na spánkách.

RAMENA
Když Edward s Bellou leží na louce, jejich ramena se dotýkají. O záběr dál, během nějž se hrdinové nepohli, jsou jejich ramena od sebe asi 15 cm.

MIKROFON
Když Bella přijede za začátku filmu do školy autem, je na autě vidět odraz jednoho z hlavních mikrofonů.

DALŠÍ MIKROFON
Když Bella s Edwardem mluví o tom, kdo opravdu je (scéna v lese), je na vrchu obrazovky vidět mikrofon.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama